Search

Sunday, December 8, 2013

Otrā advente

Izrādās, ka svarīgākā izvēle un pārējā atsijāšana ir katras dienas darbs. Redzot visu to skaisto, kas šobrīd apkārt, reizēm tas ir katras stundas vai mirkļa darbs.
Piemēram - o, tik smuks amariļļa loks, un super cena, varētu nopirkt, atrast smuku puķu podu, izdekorēt. Jā, varētu, bet kad? Jo ir arī citi darbi un darbiņi, kam jāvelta spēks un enerģija.
Citēšu produktivitātes ekspertu Brian Tracy:

"An average plan vigorously executed is far better than a brilliant plan on which nothing is done."

I'd like to modify it a little for the holiday season. My version would be, "an average plan calmly executed is a million times better than a brilliant master plan on which you've started in fits and spurts and nothing is even half done, and really not how you imagined it would be."
Arī šonedēļ aicinu sijāt un ieklausīties - kas svētku gaidīšanas laikā pašam ir svarīgākais. Un pieņemt, ja atbilde ir kaut kas pavisam ar svētkiem nesaistīts.
Nolaidīsim latiņu drusku zemāk un ticēsim, ka no tā būs tikai labums, mums pašiem un mūsu mīļajiem.

Paldies, ka ieskatījies Pieliekamajā!

6 comments:

 1. Ieva,
  once again, thank you for a beautiful post and a gorgeous picture.
  I want to thank you for the thought of the month that you have written in this and the previous blog entry - about deciding, what is most important right now and focus on it and go for it. You will be so proud of me - I took a big desicion two days ago, regarding my schedule. No matter how much I love to dance, I told my teachers how thankful I am that they gave me the opportunity to be in the advanced dance crew, but for now I will leave the dance crew, because I have a bit too much on my plate. This doesn't mean that I'm qitting dancing overall, but for now I will make it only as my hobby, not an obligatory thing 4 times a week.
  And do you know where did I get the courage to make this decition? From your blog post!
  You are my Christmas angel! I know that I made the right decision, because I feel so relieved now - confident that I'm doing the right thing.
  Have a wonderful Sunday!
  Love,
  M

  ReplyDelete
  Replies
  1. M - awesome! :) Really proud of you!
   This prioritizing is really a process, like a muscle that needs to be exercised every day if it's to stay strong.

   Delete
 2. es pārlasīju un padomāju - atsijāšana kā ikbrīža DARBS izklausās drusku nomācoši..varbūt var par to domāt kaut kā iespējinošāk: piemēram, tā ir ikbrīža privilēģija - izvēlēties to, kas pašai svarīgi?...vai ikbrīža dāvana..vai ikbrīža brīvība....kā Tu domā?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Reizēm tiešām tas ir darbs:), bet man ļoti patīk doma par "reframing", pārsaukt to savādāk un uz to paskatīties savādāk. Jā, tiešām, tā ir privilēģija varēt izvēlēties, un brīvība. Paldies par jaunām domām! :)

   Delete
 3. Ļoti labs citāts - atgādina par visām lietām, ko neizdarīju, jo gribēju perfekti, un aferām, kas izdevās spīdoši, jo vienkārši darīju. Jāatceras biežāk:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā! Un man aktuāli ir arī nenovirzīties no pamata plāna, jo vienmēr gribas pieķert klāt vēl visu ko "pie viena". Nevajag pie viena :) Bāzes programmu un pēc tam pašam būt ļoti apmierinātam, pelnīti :).

   Delete