Search

Sunday, April 1, 2018

Atraitnītes iestādītas! 2018

Aatraitnītes iestādītas! Nākamnedēļ vēl vismaz vienu nakti sola mīnus 8 grādus, bet man tik ļoti gribējās stādīt puķes, ka ķēros pie darba.
Šeit balkons pirms -
viena kaste rudenī bija ar viršiem, dekoratīvo kāpostu un čili. Otrā kastē es saliku skujas, man tāds risinājums ļoti patika. Nākamajā bildē (zemāk) ir manas pirmās vijolītes un Lieldienu kompozīcija.
Un tagad, balkona pārvērtība - pēc:
sastādītas atraitnītes, viena mārpuķīte, un viena vijolīte. Atraitnītes bija pakās pa desmit, man puķukastēm bija drusku par daudz, tāpec sanāca iestādīt trīs stādus mazā māla podiņā (skatīt zemāk).
Tagad visu laiku gribas iet pie loga skatīties - tik skaisti, un uzreiz tik pavasarīga sajūta. Zemāk bilde "no putna lidojuma".
Es zinu, ka atraitnītes pa nakti var nest iekšā, lai pasargātu no sala. Bet tās balkona puķu kastes ir tādas "ieriktējamas", tās nav tik viegli noņemt. Tāpēc es rēķinos ar to, ka puķītes var arī nosalt, un turu īkšķus, ka tomēr aukstums nebūs tik liels, un ka puķes izdzīvos. Vijolītes (zemāk) jau ir pārcietušas ļoti daudzus mīnus grādus pa naktīm, un kaut arī vietām ir apsalušas, man izskatās, ka kopumā viņas tomēr turas braši.
Noslēgumā ielikšu linkus uz citiem Pieliekamā rakstiem par atraitnītēm:
2. Pirmās atraitnītes 2015.gadā stādīju 28.martā!
3. Atraitnītes, ko stādīju 2014.gadā - katra stādiņa bilde
4. Atraitnītes iestādītas 2014 - stādītas 5.aprīlī.

Paldies, ka ieskatījies Pieliekamajā!

1 comment:

  1. So lovely! I'd spend MANY a morning or evening drinking coffee or tea on a balcony like that if I had one. How wonderfully springy, colorful, and happy!

    ReplyDelete