Search

Friday, March 7, 2014

Rabarberu asni un mednieku torņa saimnieks

Vakar gāju gar lauka malu, un pēkšņi jūtu - mednieku tornī kāds ir. Izskatījās kā tāds lupatu kamols, varbūt akmens, grūti saredzēt un saprast, bet sajūta,  ka tur kāds ir.
Pievilku ar fotoaparātu tuvāk, un jā, tur guļ un mani novēro kaķietis! Kas viņam licis iet tādu gabalu no mājām, lēkt pāri dziļam grāvim ar stāvām malām? Varbūt viņš novēro lauka peles, jeb gājputnu kāšus, kuri atgriežas mājās. Varbūt viņš (varbūt viņa) vienkārši izturas kā jau kaķis - kā boss, es šeit guļu un visu novēroju.
Dārza vēstis: es tikai pagājušogad uzzināju, ka šie sarkanie punkti zemē, kas vēlāk izskatīsies pēc citplanētiešu izdētām olām, ir rabarberu asni!
Kas to būtu domājis, ka mūsu ziemeļu dabā ir tādas krāsas! Kāds aprbīnojams dzīves spēks liek šiem asniem tiekties pretim saulītei.

Audziet, audziet, mīļie rabarberi! Es jūs ēdīšu un sacepšu pīrāgā! Skaistos ziemas sapņus, ko būsiet izsapņojuši, visas pavasara gaidas un vitamīnus es paņemšu, un, cerams, varēšu dot tālāk.

Paldies, ka ieskatījies Pieliekamajā!

5 comments:

 1. Cik brīnisķīgs stāsts! Gan par saimnieku - kaķi, gan citplanētiešiem rabarberiem. Jā, pavasaris dara brīnumus; nupat Jūrmalā uzspīdēja saulīte, un tūdaļ pat pērno lapu kaudzes un kūla pa ceļa malām izskatās romantiski un daudzsološi. Kaut kas tur kūsā, gaisā un zemē, un viss atkal būs!

  ReplyDelete
 2. I love those little baby rhubarbs!!! Oh, especially since we still have SO much snow here. Incredible.

  That little critter is a squirrel right? What a GREAT observation :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. It took me a while to understand what/who that is, but it's a cat :). He/she was like, OK, you're allowed to pass by here, I will allow it. Cats :D

   Delete
  2. WOW that cat has a fluffy tail! Yeah, cats are like that :)
   "you're allowed to pass" haha, totally!

   Delete